ZAGUBIONY LIST

Chłopiec pisze do Świętego Mikołaja nietypowy list. Zamiast o zabawki prosi go o pomoc w odnalezieniu siostry z którą się pokłócił.
Zła czarownica, która porwała dziewczynkę, zrobi jednak wszystko, żeby wiadomość nie dotarła do adresata.

Zagubiony List to opowieść świetnie wprowadzająca w klimat nadchodzących świąt.

Na początku historii poznajemy dwójkę rodzeństwa i stajemy się światkami ich kłótni. Ta scena rozpoczyna serię  niebezpiecznych, ale i wesołych przygód bohaterów, którym towarzyszymy w kolejnych sytuacjach i sceneriach,  aż do szczęśliwego finału.

Porwana przez złą czarownicę dziewczynka zostaje uratowana przez Świętego Mikołaja i odprowadzona prosto do domu. By jednak to było możliwe niezbędna będzie pomoc  wielu postaci, które przejęte losem pokłóconego rodzeństwa zrobią wszystko co w ich mocy, by przekazać wiadomość Mikołajowi.

Barwne kostiumy, dynamiczna akcja i elementy interakcji z publicznością sprawiają, że podczas trwającego ok. 45 minut spektaklu nie sposób się nudzić.

Bajka na długo zostaje w pamięci i sercach dzieci, a także w nienachalny sposób, podczas wspólnych zabaw na scenie, uczy uniwersalnych wartości, tego, że warto dzielić się z innymi i pomagać sobie. Pokazuje też jak ważna w życiu każdego z nas  jest rodzina.

Podczas przedstawienia poznamy : dwójkę rodzeństwa i ich domowego pieska – Klopsika, gołębia pocztowego, świąteczne elfy, renifera, złą czarownicę i oczywiście samego Świętego Mikołaja!