WYPRAWA DO ZŁOTEGO MIASTA

Opowieści o niezwykłym Złotym Mieście sprawiają, że każdy podróżnik marzy o tym by kiedyś do niego dotrzeć. Co jednak stanie się, gdy drogę do miasta zapragną odnaleźć niebezpiecznie piraci?

Piraci pod wodzą swojego króla są prawdziwym postrachem na wszystkich morzach i oceanach. Już sam widok charakterystycznej flagi, sprawia, że inne załogi, gdy tylko ją zauważą, wolą od razu zmienić kurs. To nie przypadek. Greg – Król Piratów przez lata rabowania i zastraszania innych zapracował na opinię najgroźniejszego lwa morskiego. Jedyna osoba z którą liczy się stary pirat to jego córka – Marianna, która już nie może doczekać się aż dorośnie i zastąpi ojca jako najgroźniejsza osoba na wszystkich wodach.

Niezwykłe spotkanie i wieści na temat Złotego Miasta sprawią jednak, że dziewczynka postanowi się zmienić. Zapragnie zostać pierwszą w historii dobrą piratką.
Z pomocą widowni Mariannie uda się zacząć podejmować dobre decyzje. Sprawi jej to wiele radości
i o wiele mniej trudu niż się spodziewała. Największym wyzwaniem okaże się dla niej przekonanie swojego ojca do tego, że nigdy nie jest za późno na zmianę i warto starać się być dobrym.

Spektakl zabiera widzów w niezwykle barwną podróż podczas której dowiedzą się, że każdy, niezależnie od swojej przeszłości, może stać się dobry, jeśli tylko tego zapragnie i dostanie trochę wsparcia od innych.